KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

2017-11-19 Ar galima klijuoti laminata prie pagrindo kaip parketa? Eigu ne kodel?

Laba diena,

Daugumos laminuotų grindų klijuoti negalima dėl itin slidaus bei lygaus apatinio balansinio sluoksnio. Tačiau yra laminuotų grindų, kurias galima klijuoti. Tokios grindys bus kur kas tylesnės ir komfortiškesnės. Štai, mūsų partneris Haro (Vokietija) gamina tyliausią laminatą Haro Tritty Silent CT. Šios laminuotos grindys yra 60% tylesnės nei įprastas laminatas.

Daugiau apie tai gamintojo svetainėje.

Laminatas.lt

2017-08-01 Laba diena, norėčiau paklausti, ar prekes leidžiama įsigyti išsimokėtinai. Tinklalapyje lizingo paslaugų nematau, todėl pasitikslinu.

Laba diena,

Prekes galima įsigyti ir lizingu, dirbame su Mokilizingu. Minimali užsakymo suma 50 € + pvm.

Dėl pirkimo lizingu kreipkitės į Liną Stonkų tel. 8 618 71060.

Laminatas.lt

2017-05-08 Su kuom galima nuvalyti super klijus ir polisterolo putas nuo laminuotu grindu

Laba diena,

Kloti grindis visuomet rekomenduojama jau po šlapių, nešvarių darbų. Jei to išvengti nėra galimybės, stenkites grindis po suklojimo uždengti bent jau apsauginiu popieriumi. Jei vis tik laminatas išsitepė, dėmėms valyti galima naudoti daugumą valiklių/tirpiklių, nes laminuotos grindys nebijo buityje naudojamų cheminių valymo priemonių. Kad nuvalyti užtiškusias šias ar kitas priemones, skaitykite tų priemonių pašalinimo instrukciją ir kokias valymo priemones rekomenduoja tų priemonių gamintojas.

Laminatas.lt

2017-04-14 Sveiki turime susideje tamsios spalvos laminata.namuose vyko remontai tad laminatas nui tu visu dulkiu yra prarades savo blizgesi ir ryskuma tamsios spalvos.ar yra kokiu priemoniu atnaujinti spalvai ir suteikti vel blizgesi?

Laba diena,

Pirma ką būtų galima padaryti, tai gerai išplauti grindis naudojant ne tik vandenį, bet ir intensyvų ploviklį ( maišomą su vandeniu ) skirtą laminuotoms grindims. Tik reikėtų stengtis nenaudoti per daug vandens ant grindų paviršiaus. Jei nešvarumai sunkiai nusivalo galima naudoti didesnę ploviklio koncentraciją, tai padės pašalinti įvairias statybinių atliekų medžiagas. Išplovus paviršių, galima panaudoti laminuotų grindų restauravimo priemones paslėpti/sutvarkyti atsiradusius pažeidimus. Atlikus šiuos veiksmus atnaujinsite laminato vaizdą. 

Laminatas.lt

2017-03-26 Laba diena,<br />
gal galetumet patarti ka daryti: mano dukra aplaiste klijais laminuotas grindis ir pabijojusi, kad nebarciau, sugalvojo klijus nuvalyti metaliniu sveistuku (kur puodams sveisti). Dabar tose vietose nubraizytas virsutinis blizgus laminato pavirsius. Bijau, kad grindys bus neatsparios dregmei ir pan. Gal galite patarti, ar galima kaip nors pataisyti (gal nupurksti tas vietas aerozoliniu laku)?

Laba diena,

Pirma rekomendacija - dėl taisymo galimybių reikėtų pasitarti su įsigyto laminato atstovais. Visi mūsų atstovaujami gamintojai turi įvairių priemonių laminato taisymui. Išsamesnę informacija galėtume suteikti mūsų parduotuvėse.

Bendra rekomendacija. Priklausomai nuo pažeidimo lygio įmanomi keli sprendimo būdai:

1. Geriausią rezultatą pasiektumėte, jei būtų galimybė pilnai pakeisti pažeistas lentutes naujomis. Tai galima padaryti išardant dalį grindų arba neardant išpjauti pažeistas lentutes (tik su specialisto pagalba) ir vietoj jų įdėti naujas.

2. Jei naujų lentučių nepavyktų suorganizuoti, galima bandyti taisyti paviršių. Jei paviršius pažeistas nedaug ir laminato spalva nepasikeitusi, pakaktų įbrėžtą vietą patepti plonu teptuku specialiu laminato gamintojo rekomenduojamu taisymo laku. Jei tokio nepavyktų gauti, galima panaudoti silikoną.

3. Jei pažeistas ir laminato dekoras, tuomet geriausia būtų kviestis specialistus, turinčius specialius laminato taisymo rinkinius, kuriuose yra įvairių spalvų kieto vaško užpildai, kurie po to užlakuojami specialiu laku. Arba paieškoti atitinkamos spalvos užpildo ir spec. lako specializuotose parduotuvėse.

Laminatas.lt

2017-02-13 Sveiki. Ant vandeniu šildomų grindų ruošiuosi dėti 33klasės laminatą su priklijuotu paklotu. Kokiu tikslu ant betono dar dedama 200 mikronų plėvelė ? Netyčia pasiliejus vandeniui ta plėvelė neleis sugerti vandens į betoną ir labiau iškilnos laminato kraštus.

Laba diena,

Plėvelė yra skirta apsaugoti grindis nuo galimo drėgmės poveikio iš apačios (pagrindo), tai ypač aktualu naujos statybos pastatuose. Dėl užliejimo, jei jau vanduo per laminatą prasisunks į apačią, tokiu atveju laminatas jau bus pažeistas ir paveiktas drėgmės. Pasišalinęs vanduo jam nedaug padės. 

Laminatas.lt

2016-08-28 Laba diena, ar galima bendroje erdvėje (virtuvė kartu su kambariu) įrengant virtuvę po jos baldais kloti laminatą?

Laba diena,

Klojant slankiuoju būdu grindų pilnai užspausti negalima, nes grindų sistema privalo turėti laisvės šiek tiek judėti, dėl to iš visų pusių grindų yra paliekami kompensacinai tarpai (10-15 mm) . Tas pats galioja ir su nejudančiais baldais. Laminatą galima kloti iki virtuvės baldų paliekant įprastą 10-15 mm plyšį.

Laminatas.lt

2016-06-17 Ar turite pardavime laikikliu laminato tvirtinimui prie sienos?

Laba diena,

Galime pasiūlyti dviejų gamintojų "grindų ant sienos" sistemas:

1. Kaindl (Austrija) - sistemos aprašymas, video, skaičiuoklė. Naudodamiesi skaičiuokle galite suskaičiuoti kiek ir kokių elementų reikės, tuomet tą sąrašą atsiųsti mums, kad paskaičiuotume kainą ir pristatymo terminus.

2. Haro (Vokietija) - sistemos aprašymas ir video. Skaičiuoklės kol kas nėra, tad reiktų mums atsiųsti informaciją apie dengiamą plotą bei pasirinktą grindų dangą, tuomet paskaičiuotume kainą ir pristatymo terminus.

Reikia pabrėžti, kad abi sistemos yra pritaikytos tik šių gamintojų grindų dangoms, tad sistemos naudojimas su kitų gamintojų gaminiais nerekomenduojamas.

 

Laminatas.lt

2016-05-01 Ar galima laminata lakuoti ar kitaip pakeisti siek tiek atspalvi?

Laba diena,

Laminuotos grindys yra išbaigtas gaminys, kurio nereikia papildomai padengti prieš naudojimą. Dėl lakavimo ar spalvos keitimo - gamintojai tikslingai nevykdo spalvos keitimo bandymų bei nepateikia duomenų tokiems veiksmams atlikti. Taigi, atsakomybę už spalvos keitimo ar lakavimo nesėkmes vartotojas turėtų prisiimti sau už neteisingą prekės naudojimą. Gamintojo garantijos nustotų galiojusios.

Laminatas.lt

 

2016-03-13 Ar galima pakeisti viena laminato juosta vidurį grindų?! Ar reikia ardyti visas grindis?

Laba diena,

Pakeisti vieną ar kelias lentutes viduryje kambario, neardant visų grindų, įmanoma. Paprastai tai daroma diskiniu pjūklu išpjaunant lentutės vidurį, prieš tai padarius įpjovas nuo visų lentutės kampų link vidurio. Tuomet lentutė lengvai išsiima ir vietoj jos galima įstatyti kitą. Siūlytume šį darbą patikėti specialistui. Jei laminatas suklotas slankiuoju būdu, jį galima išrinkti, pakeisti pažeistas lentutes ir surinkti atgal. Tokiu atveju svarbu sunumeruoti lentutės taip, kad galėtume jas surinkti tokia pat tvarka kaip jos buvo suklotos.

Laminatas.lt

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia


Klausimas Nuomonė* - būtini laukai

 

Skype El.paštas